Nežinote, kur įdomiai praleisti laisvalaikį su šeima ir draugais? Apsilankykite Šiaulių renginių svetainėje www.siauliai-events.lt, kurioje rasite informaciją apie Šiauliuose vykstančius ir vyksiančius renginius. Linkime smagiai bei turiningai praleisti laiką Saulės mieste!                                           Šiaulių turizmo informacijos centre galite įsigyti suvenyrų su Lietuvos ir Šiaulių atributika. Maloniai kviečiame apsilankyti! 


Balsavimas

Kokios informacijos dažniausiai ieškote mūsų svetainėje? Apie ...

lankytinas vietas
pramogas
apgyvendinimą
kitas paslaugas
Rezultatai Balsavimai
 

Skirkite 2 proc. pajamų mokesčio Šiaulių TIC

Skirkite 2 proc. pajamų mokesčio Šiaulių turizmo informacijos centrui

Nuoširdžiai dėkojame visiems, praėjusiais metais parėmusiems Šiaulių turizmo informacijos centrą ir skyrusiems 2 procentus pajamų mokesčio.

Pasinaudokite šia galimybe ir šiais metais. Jūs galite paskirti mums 2 proc. savo pajamų mokesčio, sumokėto 2013 metais.

VšĮ Šiaulių turizmo informacijos centras turi juridinį nepelno siekiančios organizacijos ir paramos gavėjo statusą, tad kviečiame šiuos 2% skirti mums! Surinktos lėšos bus tikslingai panaudotos organizacijos plėtrai, naujos įrangos įsigijimui, reprezentacinių leidinių apie Šiaulius leidybai.

Iš anksto dėkojame kiekvienam, skyrusiam šią labai svarbią paramą Šiaulių turizmo informacijos centrui.

Kaip tai padaryti 2014 metais:

1. Prisijunkite prie Jūsų elektroninės bankininkystės tiesiogiai per banką, arba per Elektroninio deklaravimo sistemos svetainę >>
2. Pasirinkti e-deklaravimą, tuomet Jus iš karto nukreips į Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS), kurioje jau būsite registruotas (duomenys iš banko)
3. Pasirinkite formą „Pildyti portale“
4. Iš pateikto formų/dokumentų sąrašo Jums reikia surasti FR0512 formą (Prašymas pervesti iki 2 procentų pajamų mokesčio sumos Lietuvos vienetams, pagal Lietuvos respublikos labdaros ir paramos įstatymą turintiems teisę gauti paramą)
5. Užpildyti ir pateikti 

Formai pildyti reikiami rekvizitai:
VŠĮ ŠIAULIŲ TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
Vilniaus g. 213, LT-76348 Šiauliai

Įmonės kodas: 145398346

Užpildę deklaraciją neužmirškite ir savo bičiulių ir draugų, gal jie taip pat galėtų paremti Šiaulių turizmo informacijos centrą. Jei dar nedirbate ar neturite nuolatinių pajamų, taip pat perduokite šią žinią savo tėvams ar artimiesiems, kurie galėtų mus paremti.

Dėkojame už Jūsų paramą.


© 2006 Šiauliai TIC                  

Šiaulių turizmo informacijos centras,  Vilniaus g. 213 Šiauliai,  
Tel.: 8 41 523 110, el. paštas tic@siauliai.lt

sprendimas: Coral solutions