Nežinote, kur įdomiai praleisti laisvalaikį su šeima ir draugais? Apsilankykite Šiaulių renginių svetainėje www.siauliai-events.lt, kurioje rasite informaciją apie Šiauliuose vykstančius ir vyksiančius renginius. Linkime smagiai bei turiningai praleisti laiką Saulės mieste!                                           Šiaulių turizmo informacijos centre galite įsigyti suvenyrų su Lietuvos ir Šiaulių atributika. Maloniai kviečiame apsilankyti! 


Balsavimas

Kokios informacijos dažniausiai ieškote mūsų svetainėje? Apie ...

lankytinas vietas
pramogas
apgyvendinimą
kitas paslaugas
Rezultatai Balsavimai
 

Lapė

 2009 m. gruodžio 23, naktį Šiauliuose telkšančio Talkšos ežero krantinėje išdygo milžiniškos geležinės lapės skulptūra. Tai - šiauliečio dizainerio Viliaus Purono kūrinys Lietuvos vardo tūkstantmečiui paminėti. Dizaineris juokavo, kad Vilnius turi legendą apie geležinį vilką, o Šiauliai galės didžiuotis geležine lape - apsukrumo, išminties simboliu. „Lapė nepasiduoda dresuojama kaip koks kvailas cirko liūtas, kuris bijo botago, bet myli dresuotoją", - šypsojosi menininkas.

Rūta


Tilžės g. 133 (iš Vytauto gatvės pusės), Šiauliai
Tel. 41 523 071, www.ruta.lt
Saldainių parduotuvė „Rūta" - tai seniausiai veikiančio saldainių fabriko Lietuvoje, įkurto 1913 m., firminė parduotuvė. Ji įsikūrusi šalia istorinio saldainių fabriko pastato, iš kurio į parduotuvę nuolatos pristatomi švieži tradiciniai lietuviški saldainiai pagal senuosius receptus, klasikiniai bei naujų receptūrų saldainiai. Čia rasite įvairių šokoladinių saldainių su riešutiniais, karamelės, marcipano, įvairių uogų ir kitais įdarais, traškios dražė, šokoladinių figūrų, suvenyrinių rinkinių bei įvariausių kitų skanėstų.

© 2006 Šiauliai TIC                  

Šiaulių turizmo informacijos centras,  Vilniaus g. 213 Šiauliai,  
Tel.: 8 41 523 110, el. paštas tic@siauliai.lt

sprendimas: Coral solutions