Nežinote, kur įdomiai praleisti laisvalaikį su šeima ir draugais? Apsilankykite Šiaulių renginių svetainėje www.siauliai-events.lt, kurioje rasite informaciją apie Šiauliuose vykstančius ir vyksiančius renginius. Linkime smagiai bei turiningai praleisti laiką Saulės mieste!                                           Šiaulių turizmo informacijos centre galite įsigyti suvenyrų su Lietuvos ir Šiaulių atributika. Maloniai kviečiame apsilankyti! 


Balsavimas

Kokios informacijos dažniausiai ieškote mūsų svetainėje? Apie ...

lankytinas vietas
pramogas
apgyvendinimą
kitas paslaugas
Rezultatai Balsavimai
 

Maitinimo ir pramogų įstaigos 

Restoranas „Žemaitis“

    
 Vilniaus g. 266, Šiauliai, LT-76307
Tel. +370 616 06 015
El. paštas restoranaszemaitis@gmail.com
www.restoranaszemaitis.lt
Facebook

Banketai, furšetai, gedulingi pietūs. Ne tik mūsų restorane, bet ir Jūsų pasirinktoje vietoje.
Restoranas „Žemaitis“ yra vienas iš lauko prekybos lyderių Šiaurės Lietuvoje. Sėkmingai dirbame miesto šventėse, mugėse, koncertuose ir kituose dideliuose renginiuose. Siūlome Jums kokybišką ir kvalifikuotą aptarnavimą. Turime gausų tradicinių lietuviškų patiekalų pasirinkimą, maistą ruošiame didelėse keptuvėse ir ant atviros ugnies bei žarijų. Meniu ir kainas deriname pagal Jūsų pageidavimus. Šventės metu galime aptarnauti neribotą skaičių žmonių. Mes siekiame tapti nuolatiniais partneriais organizuojant Jūsų maitinimą.

„Rimuošės dvaro“ restoranas

      

Šiaulių pl. 4A, Šniūraičių km., Radviliškio r. sav., LT–82470
Tel.: +370 621 05 577
El. paštas info@rimuosesdvaras.lt
Interneto svetainė www.rimuosesdvaras.lt
Darbo laikas:

VII – IV 10:00–22:00 val.
V – VI 10:00–24:00 val.

„Rimuošės dvaro“ restorane laukiame visų, kurie mėgsta ir vertina skanų, sveiką ir šviežią maistą. Pas mus galite mėgautis europietiškos virtuvės patiekalais. Kadangi siekiame išskirtinumo, stengiamės klientus priimti ir nustebinti su originalumo prieskoniu, todėl siūlome išbandyti „firminio“ „Rimuošės dvaro“ valgiaraščio patiekalus.
Restorano patalpose, grupėms iki 15 asmenų, galime surengti gimtadienį, krikštynas, įmonės vakarėlį, draugų kompanijos pasisedėjimą ar kitą šventę, bei pobūvį. Dėl didesnio žmonių skaičiaus reikia derintis, galimas patalpų nuomos mokestis.
Atvykę pas mus, Jūs rasite jaukią ir malonią aplinką, draugišką atmosferą, aukštą aptarnavimo kultūrą ir išskirtinį dėmesį. Esant gražiam orui, visuomet galima pavalgyti gryname ore.

Chaimo Frenkelio vilos restoranas

      

 Vilniaus g. 74, Šiauliai, LT-76283
Tel. +370 614 80886
El.paštas frenkeliorestoranas@gmail.com
Interneto svetainė www.facebook.com/frenkeliorestoranas

Chaimo Frenkelio vilos restoranas, vienintelis Šiauliuose įsikūręs muziejuje, reprezentacinėje moderno epochos architektūros stiliaus Chaimo Frenkelio viloje. Autentiškas XX a. pradžios interjeras, prabangus stalų serviravimas ir ypatingos kokybės šiuolaikinė Europos virtuvė. Restorano patiekalai, tai geriausių sostinės šefų kūrybos rezultatas. Restorane vienu metu galima aptarnauti iki 30 lankytojų. Prabanga dvelkiančiose salėse organizuojami ir prestižiniai banketai bei furšetai kur aptarnaujama iki 100 svečių. Vasaros sezono metu restoranas išsiplečia į atvirą terasą, laiptais galima nusileisti į parką su puošniu fontanu.
Chaimo Frenkelio vila funkcionuoja kaip istorinis kultūros centras, pateikiantis miesto bendruomenei bei svečiams platų kultūrinių renginių, parodų ir koncertų spektrą. Visų renginių metu galima lankytis ir restorane.

Restoranas „Grafo Zubovo“

 Dubysos g. 1, Bubiai, Šiaulių r.
Tel. +370 41 430 404
Mob. +370 686 88 555
Faks. +370 41 552 350
El. paštas info@grafozubovo.lt
www.grafozubovo.lt  
Nedidelis jaukus restoranas kuriame gali pietauti iki 26 žmonių.
„Grafo Zubovo“ restoranas – idealiai tinka svečiams norintiems ramiai pailsėti, gerai praleisti laiką, mėgstantiems komfortą, patogumą ir gerą bei skanų maistą. Svečiams siūlome paragauti ne tik europietiškos virtuvės patiekalų, bet ir firminių patiekalų: kepsnio „Grafo skanėstas“, salotų: „Grafo“, „Zubovo“ ir „Grafo“ sriubos.

„Karčiama“Domantų k., Meškuičių sen., Šiaulių r.
Tel.: +370 41 211 043, 614 39 518
El. paštas sodybagirele@yahoo.com
www.facebook.com/KaimoTurizmoSodybaGirele
Darbo laikas: 10.00–22.00 val.; vasaros metu: 10.00 val. iki 23.00 val.
Vietų skaičius: iki 100 vietų
Karčiamoje svečiams pasiūlysime europietiškos ir lietuviškos virtuvės patiekalų, skirtų išrankiam vartotojui, o klasikinis karčiamos interjeras sukurs jaukią ir neįpareigojančią aplinką.
Yra privažiavimas neįgaliems.
Ruošiami greiti pietūs pravažiuojančioms turistinėms grupėms.

„Meškių dvarkiemis“

Meškių k., Šiaulių r., 7 km nuo Šiaulių
Tel. +370 41 552 575
Mob. +370 686 09 226
Faks. +370 41 429 326
El. paštas info@dvarkiemis.com
www.dvarkiemis.com
Populiari, mėgstama ir svečių, ir vietinių gyventojų užeiga, malonus aptarnavimas, jauki atmosfera. Svečiai vaišinami europietiškos virtuvės, tradiciniais lietuviškais patiekalais, maloniai atsižvelgiame į klientų pageidavimus. Patalpos nuomojamos pobūviams, vestuvėms, prezentacijoms. Kviečiame maloniai praleisti laiką užeigose „Berneliai", „Pilies užeiga" ir naujame „Dvarkiemyje".

 

„Smakų Smakas“

  

Plento g. 13 Toliočių k. Šiaulių r.
Tel. +370 601 11 115, +370 676 06 733
El. paštas smakas@smakas.lt
www.smakas.lt 

„SMAKŲ SMAKAS“ – puikiai įrengtas kompleksas, kurį sudaro užeiga ir motelis. Jis įsikūręs 5 km. už Šiaulių miesto prie pat magistralinio kelio Šiauliai–Kuršėnai–Palanga (A11). Netoli yra Kryžių kalnas.
Užeiga išsiskiria originaliu ir savitu interjeru, išpuoselėta aplinka. Siūlomas tik šviežias ir skanus vietoje gaminamas maistas. Tai ideali vieta įmonių organizuojamiems renginiams, banketams, furšetams, iškilmingiems pietums bei kitoms šventėms. Kiekvienai progai sudaromas individualus valgiaraštis, sukuriama pageidaujama atmosfera, papuošiamas stalas. Užeigoje yra 2 salės pritaikytos organizuoti konferencijas nuo 20 iki 100 žmonių.
Užeigos „SMAKŲ SMAKAS“ siekis – mūsų svečių puiki nuotaika.

„Mergelių dvaras“

 Kuzavinių km., Šiaulių r.
10 km nuo Šiaulių
Kelias A11 E272, Šiauliai-Kuršėnai-Palanga
Tel. +370 656 39 193
El. paštas autorubinas@yahoo.com
www.mergeliudvaras.lt
Kaimo sodyba, kavinė-baras veikia kasdien, pokylių salė, poilsio kambariai (yra internetas), pirtis, lauko kavinė, automobilių stovėjimo aikštelė.

Paslaugos kavinės-baro kasdien:
■ pokylių organizavimas iki 100 žmonių
■ salės nuoma vestuvėms, gimtadieniams, konferencijoms, gedulo pietums ir t.t.
■ miegamieji kambariai su visais patogumais
■ lietuviška pirtis su pobūvių sale (iki 20 žmonių)
    

© 2006 Šiauliai TIC                  

Šiaulių turizmo informacijos centras,  Vilniaus g. 213 Šiauliai,  
Tel.: 8 41 523 110, el. paštas tic@siauliai.lt

sprendimas: Coral solutions